Depresyon

soru

sevda ceylan

07 Haziran 2024 Cuma

bu konuyu okudum yaşadığım ve başımdan geçen olaylardan okudum kadarıyla benimde depresyon geçirdim kaçınılmaz. daha dokta gitmiş değilim. ama en kısa zamanda gideceğim. çok sinirliyim, kırıp döküyorum ailemle sürekli çatışma halindeyim herşeyi üzerime alınıyorum eşi ölmüş 3 çocuk annesiyim ailemle son 1 haftadır yaşıyorum.. ama bundan bile mutlu olmayı bilmeyecek kadar nankörüm... ailemin bana yardımı ve çabasına rağmen yanlış anlamalarım sinirli hallerim kavgalarım ve birşeyleri kırıp dökme ha

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Sevda Ceylan Hanım,

Öncelikle yaşadığınız zor dönemi paylaştığınız için teşekkür ederim. Depresyon, hayatı olumsuz etkileyebilen ciddi bir rahatsızlıktır ve bu gibi durumlarda profesyonel yardım almak çok önemlidir. Doktora gitmek, size uygun tedavi yöntemlerini keşfetmenize ve bu süreci daha sağlıklı bir şekilde yönetmenize yardımcı olabilir. Ailenizin desteğini almanız da çok değerli; bu süreçte onlarla açık iletişim kurmaya çalışmak ve duygularınızı paylaşmak faydalı olabilir. Kendinize karşı nazik olun ve profesyonel yardım almayı ihmal etmeyin. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Çok Okunanlar

Arkadaşlık

Arkadaşlık

Editörün Seçtiği

Kendini Tokatlamak

Kendini Tokatlamak

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Psikoz Nedir? Psikoz Özellikleri

Psikoz Nedir? Psikoz Özellikleri

Stres Anında Vücuttaki Değişiklikler

Stres Anında Vücuttaki Değişiklikler